Kryefjala Logo

Elvana Gjata: para dhe pas epokes “Threedots”

3 vite më parë

Elvana Gjata eshte nje nder kengetaret me te dashura per publikun.

Karriera e saj filloi dhe u eci ne shkallet e suksesit perkrahe labelit Threedots. Teksa ishte pjese e labelit Elvana ishte mjaft dinamike dhe surprizuese me kenget e saj por dhe me pamjen e jashtme. Nje dite bjonde,brune, kacurrela-cdo dite me nje pamje te re Elvana rrembente gjithmone vemendjen e publikut.

78A21A6C 5B0B 47EF 86BF 230F192313E7 AED74150 83D4 4C71 A68B 87ED4F39CA6D 6D42E028 1DC4 4AE6 AD39 5122CDFD11FD 8EE5C041 576C 4190 B6F8 953ABDA5B496

E teksa u shkeput nga labeli Threedots( problemet e tyre, jo tonat) Elvana ndryshoi! Disa kohe u zhduk, pastaj u shfaq si vajze e thjeshte dhe me pas shpertheu serish.

Ndryshimet ne pamje nuk jane drastike por garderoba e saj tashme mban emrat e markave prestigjoze.

B3726510 4E05 41B4 8E7D F90BD640469C 891FF52A 4C31 49B6 9A2B 1C7736195C28 99F5480B 407C 4D30 B178 F39B1E2FEA43

Persa i perket muzikes nuk kemi cfare te themi: para dhe pas epokes Threedots, Elvana mbetet nje yll!

Të ngjashme