Kryefjala Logo

Elvana Gjata merr propozimin për martesë gjatë koncertit

2 vite më parë

Një video po qarkullon vrullshëm në Tik Tok, teksa Elvana Gjata ka marrë propozimin për martesë gjatë koncertit. Ajo ka qenë duke performuar, teksa një fans i ka drejtuar unazën.

Ajo ka qeshur e ka vazhduar performancën, por unazën nuk e ka pranuar thjesht ka tundur kokën. E pra mund ta kesh fatin aty ku nuk e pret, kështu i ndodhi dhe Elvanës.

Gjatë koncerteve shpeshherë artistët hasen me situata nga më të ndryshmet e këto janë më e pakta që mund të ndodhë.

149C4F21 9E96 4076 8D88 485F3C84C8AB

Të ngjashme