Kryefjala Logo

Elvana Gjata krijon muzikë edhe për këtë kolege…

23 Shtator, 2022 | 9:46 am

Elvana Gjata vitet e fundit ka treguar që nuk di vetëm të këndojë dhe të performojë në skenë, por të jetë edhe kantautore. Shumë nga këngët e albumit të saj “3” Elvana i ka krijuar vetë madje edhe këngën “Me tana” me të cilën mori pjesë në Festivalin e Rtsh ajo u përfaqësua për herë të parë si kantautore.

Megjithatë Elvana nuk krijon muzikë vetëm për vete por edhe për mikeshën e saj të ngushtë, Besa Kokëdhimën. Në projektin e fundit të Besës me Lyrical Son shohim se muzikën e kanë krijuar Elvana dhe Besa…

056756E5 BD59 4D20 8228 ED231A1B7C82

Mos ndoshta në të ardhmen Elvana do të bëjë muzikë edhe për kolegë të tjerë?! Kjo mbetet për t’u parë…

Të ngjashme