Kryefjala Logo

Elvana dhe Loredana u bënë bashkë edhe…

19 Tetor, 2022 | 10:19 am

Elvana Gjata dhe Loredana janë përfolur se do të sillnin një bashkëpunim muzikor, por për këtë duket se do të presim pak. Të dyja këngëtaret përveç karrierës artistike njihen edhe për stilin e tyre të veshjesh (veçanërisht Lori e cila guxon më shumë)…

Në postimet e tyre të fundit në Instagram vajzat kanë sjellë një trend të ri kapuçi që duket shumë interesant, jo vetëm për klipe por edhe për njerëzit që e ndjejnë shumë të ftohtin në dimër.

Ju do thoni se për çfarë e kemi fjalën dhe fotot flasin më shumë se fjalët.

1A99E5E8 47AC 46BF B9C2 F7C9312F7832 A30A9AA0 1E3C 4995 BD03 1182C4563D5F

Të ngjashme