Kryefjala Logo

Elvana dhe Dafina përsëri në garë. Këtë herë garojnë për “fronin” e…

30 Nëntor, 2023 | 10:31 am

Është e pashmangshme mos ti konsiderosh “rivale”. Në vitet 2000 ishin dy nga artistet pop që u evidentuan në karrierat e tyre dhe megjithëse veç tyre ka shumë artiste të suksesshme Elvana Gjata dhe Dafina Zeqiri nuk po e lëshojnë fronin e “mbretëreshave” të showbizit shqiptar.

Secila me sukseset e veta por që herë pas here duket sikur rrugët e tyre takohen dhe bëjnë shpesh “xing”, siç ndodhi edhe me këtë postim.

Ka qenë Elvana ajo që ka publikuar më para evidencat e klikimeve të saj në YouTube ku deri tani i kanë kaluar 1 miliard shikime dhe më pas Dafina ku bën një përmbledhje të të gjitha platformave të saj sociale, e ku duket mjaft e kënaqur me punën e saj.

Të dyja këngëtaret duket se janë shpërblyer për punën e tyre ndërsa përsa i përket se cila është më e mira atë ju mbetet ta zgjidhni ju.

P.S unë e kam një preferencë por po e mbaj për vete…

04ec3135 925d 460f 8f78 f3ccdcdc057b 7d9f3620 71b3 49a6 99f6 7b7a8aa2faa0

Të ngjashme