Elton Deda na prezanton për herë të parë me djalin e tij…

2 muaj më parë

Kantautori Elton Deda ka zgjedhur që pas 18 vitesh të na prezantojë me Fjordin, djalin e tij 18 vjeçar që jeton në Amerikë. Ai ka ardhur me pushime në Shqipëri ku ka festuar edhe ditëlindjen e tij, e ku urimi i Tonit si gjithnjë ka qenë fantastik.

“Kam dy djej. Njëri dhe më i rendesishmi është ky! Djali im, shoku im. Sot ai ka ditelindjen! 18 vjeç, nuk është shaka. Të dua shumë miku im. Bëhu i fortë në këtë botë të pisët!Jola, faleminderit për gjithçka, që kujdesesh në çdo detaj për produktin tonë, të jetë sa më i mirë dhe i shendetshëm. Happy Birthday Plako!”, shkruan Elton Deda.

Kujtojmë që Elton Deda ka qenë në një raport dashurie me Jola Manin, vajzën e dy artistëve të njohur shqiptar, Pirro dhe Pavlina Manit.

IMG 4757

Të ngjashme