Kryefjala Logo

Elsa Lila reagon për herë të parë pas Festivalit të Këngës

2 muaj më parë

Gjatë Festivalit të Këngës, aludohej se këngëtarja Elsa Lila, e cila vitin e kaluar mori çmimin e dytë, do të ishte këtë vit fituese e çmimit të parë por, nuk ndodhi kështu, aq më tepër që kënga e saj u kritikua shumë nga publiku dhe ekspertet.

Ndonse pas festivalit Elsa ka reaguar nëpërmjet një postimi në Instagram.

“Faleminderit të gjithëve për dashurinë, mbështetjen dhe dëshirën për të dëgjuar muzikë të mirë! Kaluam së bashku një tjetër aventurë muzikore plot e përplot me emocione dhe të papritura! Por të papriturat, kur ke miq e dashamirës pranë, e bëjnë më të bukur udhëtimin, cilido qoftë ai! Duke ju uruar një vit plot dritë, ju përqafoj një e nga një e ju falënderoj çdo sekondë! Ju dua, Elsa”.- shkroi ajo.

5559B0AC CD87 43BA B16B A9739426610F

Të ngjashme