Kryefjala Logo

Elsa Lila emocionon të bijën. Shikoni sa është rritur Evita…

20 Dhjetor, 2022 | 10:22 pm

Elsa Lila është ngjitur pas 25 vitesh në skenën e Festivalit të Rtsh. Kantautorja e njohur ka qenë dy herë radhazi fituese e këtij festivali me këngën “Pyes Lotin” dhe “Larg Urrejtjes”. Por këtë herë ajo u rikthye me një krijim të sajin të cilin e ka titulluar “Evita” dhe që është një këngë që ajo ja ka dedikuar vajzës së saj.

Evita ka qenë e pranishme në sallë dhe është emocionuar nga kënga rrënqethëse e nënës së saj. Kjo është dalja e saj publike pas shumë vitesh dhe duket qartazi që e vogla e Elsa Lilës tashmë është rritur shumë.

Elsa Lila u arrestua në operacionin e policisë italiane ku u shkatërrua banda shqiptare italo-shqiptare. 13 urdhër arreste u lëshuan, teksa në pranga përveç Elsa Lilës ra edhe kampioni i boksit Petrit Bardhi. Por më pas artistja shqiptare u shpall e pafajshme dhe u la e lirë.

F18A6AD2 81AF 451D BC36 55F0AEEA9D5C D5A5E828 5EB0 46F0 8B6C 6AA9FECEF052

Të ngjashme