Elsa Lila arrestohet nga policia italiane, zbulohet arsyeja!

9 muaj më parë

Elsa Lila është një ndër këngëtaret mjaft të dashura për publikun shqiptar dhe jo vetëm. Prej vitesh ajo është shkëputur dhe ka ndërtuar jetën e saj në Itali.

E shkëputur nga Shqipëria dhe muzika Elsa e ka mbajtur jetën e saj mjaft diskrete.

Ditën e sotme në prestigjozen italiane La Republica shkruhet se këngëtarja është arrestuar nga policia për trafik lëndësh narkotike.

Elsa Lila ka qenë dy herë fituese e Festivalit të Këngës në RTSH si dhe e para shqiptare që ka performuar në Sanremo.

Të ngjashme