Kryefjala Logo

Eli Fara humb njeriun e shtrenjtë: Më preve krahët

5 Janar, 2024 | 11:30 am

Këngëtarja e njohur, Eli Fara ka humbur njeriun e dashur dhe ka bërë një njoftim në rrjetin social “Instagram”.

Me nje koment prekës ajo komenton për ndarjen nga jeta të babait të saj të dashur.

U prehsh ne paqe babai im i shtrenjte!Mi preve krahet!!!Do me mungosh shume!!!”, ka shkruar Eli.

 

4D5B2766 CFA7 4A12 B36D 87517A66A91A

Të ngjashme