Kryefjala Logo

Elhaida postoi këtë foto dhe “të ndershmit” e “dietologët” e rrjetit e sulmuan…

25 Shtator, 2022 | 11:42 am

Elhaida Danin do ta kemi më të pranishme në Shqipëri sepse së shpejti ajo do të jetë pjesë e “Dancing With the Stars”. Mirëpo si të gjithë ne që për fundjavë ruajmë ndonjë foto interesante edhe këngëtarja ka menduar të njëjtën gjë për të postuar në hapësirat e saj sociale. Mirëpo kjo foto mesa duket si ka pëlqyer ndjekësve të saj të cilët kanë nisur me “akuza” e “këshilla” kundrejt saj.

6488D250 8404 4409 A6F7 1D3E41FAB2E1 E470C646 DA2C 43B2 9D02 189413303A8D 7A41F1CB 962C 4F8E A5F2 68A24DCE1D764D231B85 A4B6 43F2 85D1 0E34A8BB0C56

Kaq ka mjaftuar që Elhaida të reagojë e t’u përgjigjet ndjekësve të saj:

“Unë thjesht hodha në trup një veshje që e kam blerë dhe doja ta vishja para se të ikte vera… kujt ja mori mendja gjithë këto gjykime…. Unë njeri jam , do ndodhi që të marr ca kile e do ndodhi që t’i humbas. Derisa të kem shëndetin kilet le të shkojnë e të vijnë…Të dielë të mbarë”, shkruan këngëtarja e njohur në reagimin e saj.

Të ngjashme