Kryefjala Logo

Elhaida dhe Lediani e çojnë një hap më tej lidhjen e tyre…

26 Dhjetor, 2022 | 6:35 pm

“Dancing With The Stars” përveçse një aventurë shumë e bukur, i dhuroi Elhaida Danit “trofeun” më special: dashurinë. Këngëtarja dhe partneri i saj balerini,Ledian Agallijaj konfirmuan publikisht romancën e tyre me një puthje romantike.

Por duket se lidhja e tyre ka marrë përmasa serioze. Nëpërmjet postimeve në Instagram, kuptuam që çifti i ka kaluar Krishtlindjet në Shkodër me familjarët e Elhaidës.

604CAE3A 920E 423A B931 6E7744B1B5B4906F4A46 3CCF 43D6 877E 4E9AB664CD93
Mesa duket Elhaida dhe Lediani janë prezantuar edhe me familjet e tyre dhe ne na mbetet të presim për hapin e rradhës në lidhjen e tyre.

Të ngjashme