Kryefjala Logo

Elhaida Dani: Nuk kam thyer asnjë kod moral!

29 Dhjetor, 2022 | 8:22 pm

Aq shumë sa emocionoi me puthjen e saj të dashurisë, aq shumë ka ngjallur edhe debate të forta. Shumë ndjekës apo komentues në rrjetet sociale e kanë cilësuar Elhaidën si një vajzë që është futur mes një çifti.
Por artistja e njohur ka reaguar vetëm pak minuta më parë në rrjetet sociale, duke thënë se ajo nuk ka thyer asnjë kod moral.

Elhaida tha se deri tani ajo është përfolur në media vetëm për projektet e saj profesionale dhe për herë të parë për jetën e saj personale.

2B93221D 1EA8 4B25 8052 F071416B9CA0

 

Të ngjashme