Kryefjala Logo

Elgiti e thotë vetë,dy shokët e tij të ngushtë nuk janë aspak binjakët Veshaj por..?

1 vit më parë

Elgit Doda është kantautori shqiptar mjaft i talentuar dhe së fundmi e pamë të ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” me Alketa Vejsiun.

Ju e njihni dinamikën e emisionit,pra fëmijët pyesin dhe i ftuari përgjigjet.
Një vajzë e vogël pyet Elgitin:”Kë ke më shumë shok të ngushtë?”

“Më shumë shok të ngushtë?Albanin dhe Noizyn”-përgjigjet Doda
Kjo ka nxitur edhe reagimin e fansave të cilët poshtë videos qeshin me faktin se Elgiti nuk përmendi Romeon dhe Donaldin me të cilët rri shumë kohë,kanë këngë sëbashku,u fut në Big Brother për’shokun e ngushtë’ ,Donaldin,bëjnë koncerte bashkë dhe Klea i kërkoi në emision të zgjidhte midis saj dhe binjakëve..doni më shumë arsye?

Ndoshta herës tjetër çuna!

Të ngjashme