Elgit Doda tregon çfarë i tha në vesh Donaldit!

3 muaj më parë

Mbrëmjen e djeshme kantautori Elgit Doda ka qenë I ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel. Ai është ngacmuar paksa për projektet e reja si dhe për Donaldin.

Madje moderatoret I kanë bërë pyetjene  famshme: “Çfarë I the në vesh?”

“Produksioni e ka dëgjuar çfarë I thash unë në vesh, I thash vetëm të vazhdojë përpara.”- ka thënë Elgiti.

E pra e kjo dilemë tashmë duket se u zgjidh, për më tepër ndiqni videon

Të ngjashme