Kryefjala Logo

(Ekskluzive) Zbulohet gjinia e femijes te modeles se njohur shqiptare

8 Mars, 2022 | 12:32 pm

C82BD82D 7CE2 477B B649 88709A863225

Modelja e njohur shqiptare, Kristina Bakiu eshte ne nje pritje te embel e se shpejti do te vije ne jete femija i saj i pare.

Burime per Kryefjala.com kane zbuluar se Kristina eshte ne pritje te nje vajze.

Kristina ka qene gjithmone ne qender te vemendjes prej photoshooting dhe pasarelave brenda dhe jashte Shqiperise.

Të ngjashme