Thursday, December 2, 2021

Latest Posts

(Ekskluzive) Zbulohen prezantuesit e Festivalit te Kenges dhe jo nuk jane ata qe mendonit!

Prej disa ditesh ne media kane qarkulluar emra te ndryshem prezantuesish qe do te prezantonin nje nga netet e Festivalit te Kenges ne Rtsh.

E mes gjithe bujes mediatike, Kryefjala.com ka zbuluar se nata e pare e festivalit do te prezantohet nga Jonida Maliqi, Bora Zemani, Kelvi Kadilli dhe Isli Islami, e nderkohe nata finale do te prezantohet nga Ardit Gjebrea.

Ndonse Jonida dhe Bora jane lakuar ne media, surpriza kane qene Kelvi dhe Isli. Gjithesesi na mbetet te presim se cdo te ndodhe me kete katershe!

Latest Posts

Don't Miss