Friday, October 15, 2021

Latest Posts

(Ekskluzive) Trazoi ujrat qe ne fillim! Konkurrenti i Perputhen 3 kapet mat me nje vajze!

Kete jave ka startuar Perputhen 3 ku kurioziteti per konkurrentet ka qene i madh. Nje nder ata qe ka spikatur me teper, eshte Edi, ai nuk ka ngurruar qe te flirtoje hapur me vajzat e te shpreh pelqimet e tij.

Nje djale mjaft simpatik i ardhur nga Zvicra, ku ka ndertuar jeten e tij, ku sigurisht u ka rene ne sy vajzave duke u kthyer ne te preferuarin e tyre.

Kryefjala.com ka siguruar video te Edit ne nje nga clubet e Tiranes, ku shihet duke u argetuar nen shoqerine e nje vajze. Vajza eshte me kurriz dhe nuk shihet qarte nese eshte ndonjera nga konkurrentet, apo dikush tjeter.

Gjithesesi eshte pak por e sigurt qe Edi do te kthehet ne protagonistin kryesor, e do te thyeje zemra ne ate program.

Latest Posts

Don't Miss