(Ekskluzive) Pritet spektakel ne BB VIP, te premten ne shtepine e famshme hyn Big Mama

12 muaj më parë

Tashme jemi mesuar qe cdo jave shtepise me te famshme ne shtepi i bashkohen te tjere banore VIP.

Burime per Kryefjala.com kane pohuar se kete te premte shtepise se BB VIP i bashkohet uragani i skenes dhe jo vetem Big Mama.

Big Mama eshte nje personazh mjaft energjik dhe karizmatik qe eshte e sigurt qe do te trazoje te gjithe ujrat ne shtepi. E pra spektakli i vertete fillon tani!

Të ngjashme