Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

(Ekskluzive) Perputhen i del tymi, pas sherrit largohet edhe Loco

Diten e djeshme ka plasur sherri ne Perputhen mes Elvisit (Locos) dhe Arjan Konomit. Shkak ka qene pikerisht fotoja qe Elvisi kishte publikuar te nje litari ku Antonela e akuzoi se e kishte per te dhe ka filluar te qaje ne studio.

Pas kesaj situate Arjani eshte shprehur se Elvisi duhet te perjashtohet sepse shpeshhere ka ofenduar vajzat.

Loco eshte perpjekur te shpjegoje kete situate duke thene qe nuk e kishte ne kuptimin qe e ka marre Antonela dhe me pas ka bere nje reagim ne rrjetet sociale ku shkruan:

“Nuk jam ai qe po perpiqen qe te me nxjerrin dhe cdo kush prej jush ka 5 muaj qe e shikon e e verteton”.

Pas kesaj situate u aludia ne media se Elvisi eshte larguar nga Perputhen.

Burime per Kryefjala.com kane zbuluar se debati ne Perputhen ka vazhduar edhe ne puntaten qe do te transmetohet sot dhe gjate debatit ne studio Elvisi eshte larguar perfundimisht nga programi.

E pra, tani qe po ikin te gjithe duket se po i del tymi Perputhen. Rikujtojme se diten e djeshme u largua edhe Atdheu.

Latest Posts

Don't Miss