Friday, January 28, 2022

Latest Posts

(Ekskluzive) Nje tjeter aktore ne Big Brother VIP zbulojeni cila eshte!

E pra spektakli i BB VIP vjen serish me surpriza. Pothuajse cdo jave po futen konkurrente te rinj qe trazojne ujrat.

Javen e kaluar u be pjese e shtepise Antonela e Perputhen dhe Meridian Ramcaj, e pak me pare Kryefjala.com zbuloj se Valon Shehu eshte nje nga banoret qe do te behet pjese e shtepise! Por s’ka mbaruar.

Burime te njejta per Kryefjala.com kane zbuluar se nje tjeter banore eshte pikerisht aktorja Eva Alikaj.

Tashme se fundmi e kemi pare ne kastin e aktoreve te Snob e duket se eshte gati per nje eksperience te re.

Elsa e Pallatit 176 eshte gati per nje ndryshim ne jeten e saj!

Latest Posts

Don't Miss