Kryefjala Logo

Ekskluzive: Kryefjala kap mat Heidin dhe Romeon në Milano

20 Qershor, 2024 | 10:09 pm

Qetësoni fansa të “HERO” sepse dyshja Romeo dhe Heidi janë bashkë dhe më të lumtur se kurrë.Në postën e Kryefjalës ka ardhur një video që tregon çiftin në prezencën e njëri tjetrit.

Duhet thënë se dyshja që pas mbarimit të spektaklit janë komentuar shumë për mungesën e tyre pasi janë të vetmit që nuk u shfaqën në asnjë emision televiziv.

Ndoshta një marketing i mirë sepse janë më të komentuarit në rrjet,ndoshta sepse zërat për hatërmbetje janë të vërteta,kush e di?Gjithsesi po funksionon

Të ngjashme