Kryefjala Logo

(Ekskluzive) Dalina Buzi në jurinë e “Dancing with the Stars”

1 vit më parë

Ju kemi treguar fillimisht se Valbona Selimllari do të ishte në jurinë e “Dancing With the Stars”, më pas u bë publik emri i balerinit të njohur, Kledi Kadiu dhe sot Kryefjala.com po ju zbulon dhe emrin e tretë të jurisë.

Ajo është gazetare, opinioniste, infulencer dhe së fundmi do të japë edhe pikët dhe opinionin e saj në fushën e kërcimit dhe bëhet fjalë për Dalina Buzin. Dalina është prej dy sezonesh pjesë e programit “Goca dhe Gra”, por së shpejti do ta shohim edhe të premten në ekranin e Top-Channel.

Duke qenë se në sezonin e kaluar  të “Goca dhe Gra”Dalina Buzi kërceu dhe e cilësoi kërcimin si pasionin e saj, menjëherë u përfol se ajo do të ishte një nga konkurrentet e programit, por mesa duket produksioni i Dancing kishte rezervuar diçka tjetër për të.

Suksese Dalina!

C57FDDEA F710 476B AEC0 9C417B9D1CA4

Të ngjashme