(Ekskluzive) Bora heq dore nga Festivali i RTSH-se, nje emer i rendesishem ngjitet ne skene!

10 muaj më parë

Pak kohe me pare u perfol se Festivali i RTSH-se do te drejtohej naten e pare nga Bora Zemani, Jonida Maliqi, Isli Islami dhe Kelvi Kadilli.

Burime per Kryefjala.com kane zbuluar se Bora Zemani ka hequr dore nga prezantimi i festivalit duke mos e pare te denje per karrieren e saj ose ndoshta arsyeja e fshehur kane qene trazirat e momentit. Po te njejtat burime kane pohuar se ne skene krahe Jonides, Islit dhe Kelvit do te ngjitet Xhemi Shehu.


Xhemi pas largimit nga Portokalli eshte terhequr nga ekrani por duket se tashme ka ardhur momenti te rikthehet serish.

E pra surprizat nuk kane te mbaruar!

Të ngjashme