Friday, October 15, 2021

Latest Posts

(Ekskluzive) Big Brother VIP? Zbulohet reality show ku do te marre pjese Riselda Sejdija

 

Pak dite me pare, koreografia dhe pedagogia e njohur Riselda Sejdija “ngacmoi” publikun me disa pyetje e pergjigje.

Nder to, Riselda tregoi se do te ishte pjese e nje reality show qe pritej te niste se shpejti.
Te gjithe aluduam se mund te ishte Big Brother VIP, por mesa duket jo.

Nepermjet disa fotove, Kryefjala.com ka zbuluar se Riselda ndodhet ne ambjentet e TV Klan dhe ABC.

Burime prane televizionit kane treguar per Kryefjala.com se Riselda prej kohesh viziton shpesh keto ambiente. Nga ana tjeter, ne ABC nis nje reality show me femije per kercim, nje format qe i pershtatet me se miri Riseldes.

Latest Posts

Don't Miss