Einxhel perballe Donald kush e fitoi sfiden?

6 muaj më parë

Mbremjen e djeshme ka ndodhur nje perplasje e madhe mes Einxhel dhe Donaldin  ku kjo e fundit tregoi edhe sherrin qe kishte ndodhur mes tyre jashte shtepise. Einxhel zbuloi se ata nuk e kishin paguar dhe per me teper qe nuk e kishin besuar qe kishte bere aksident por thjesht e pushuan nga puna.

As Donaldi nuk i ka ndaluar akuzat ku eshte shprehur se Einxhel nuk ishte korrekte dhe vinte me vonese ne pune.

Por si u pa nga jashte ky sherr? Blogeri Olti Curri ka bere nje sondazh ne faqen e tij te Instagramit; Kush ka te drejte mes Einxhel dhe Donaldit.

Deri me tani 51% kane votuar duke u dhene te drejte Einxhel e 49% Donaldit. Madje Einxhel ka patur nje mbeshtetje te madhe postimesh edhe nga ndjekesit e saj.

Ndonse shume te tjere e gjykojne si nje veprim mjaft te ulet nga te dyja anet. Gjithesesi publiku gjykon dhe vendos nepermjet eleminimit, ose te pakten keshtu na thuhet.

 

 

Të ngjashme