Kryefjala Logo

Einxhel shkon me barkun e mbuluar në Top, flet dhe për miqësinë me Beniadën

1 vit më parë

Einxhel Shkira është shfaqur në gjysmëfinalen e “He/She’s on Top”. Në programin ku merr pjesë edhe Beniada, me të cilën Einxhel është përfolur për prishje të miqësisë me të.

Einxhel i hodhi poshtë thashethemet duke u përqafuar me Beniadën ndërsa Manushi i vuri në dukje Einxhelit dhe faktin që kishte ardhur në program e mbuluar me një tyl në pjesën e barkut duke i kujtuar lajmet që po qarkullojnë për një shtatzëni.

“Jo zemra e di si është puna? Unë këtu ca metra më tutje kam thyer krahun, thashë mos thyej dhe këmbën këtu në Top Channel”, u përgjigj Einxhel…

Po ju a e mendoni që ajo po fsheh diçka?!

Të ngjashme