Kryefjala Logo

Einxhel Shkira zbulon gjininë e bebit!

4 Shtator, 2022 | 7:21 pm

Mbrëmjen e sotme Einxhel dhe Dagz kanë organizuar në bregdet festën e zbulimit të gjinisë. Ndonse deri më tani Einxhel është shprehur se e di vetëm motra e Dagz, erdhi momenti ta marrin vesh të gjithë.

Veshur me të bardha e rrethuar me tullumbace të bardha çifti ka zbuluar se janë në pritje të një djali.

Një moment ky mjaft emocionuese. Epo urime çifti!

20144057 E022 4E48 8050 E664E787B727

Të ngjashme