Einxhel Shkira zbulon emrin e bebit!

6 muaj më parë

Pak ditë më parë Einxhel dhe Dagz janë bërë prindër për herë të parë. Por vetëm pak më parë ata kanë publikuar një video teksa tregojnë duart e të treve.

Gjithashtu Einxhel ka zbuluar edhe emrin e të voglit. “Trev, 12.12.2022 kur dashuria merr formën e një jete të re”- shkruan Einxhel.

Një emër mjaft i veçantë. Urime Einxhel dhe Dagz!

Të ngjashme