Kryefjala Logo

Einxhel Shkira bën veprimin e papritur kundrejt Beniadës

2 vite më parë

Beniada dhe Einxhel kanë qenë shoqe brenda shtëpisë së BB VIP, por duket se çdo gjë ka marrë fund.

Beniada tha se nuk i kishte numrin prandaj nuk ishin takuar, e kaq mjaftoi që e Einxhel ti përgjigjej duke e ironizuar. Por pas kësaj duket se moderatorja ka marrë një tjetër hap dhe ka vendosur të heqë Beniadën nga Instagrami. Ndërkohë që ajo vazhdoj e ndjek.

Rikujtojmë se Kryefjala.com zbuloi asokohe se shkak i zënkës mes vajzave ishin pikêrisht komentet që e ëma e Beniadës kishte bërë kundër Einxhel.

AA27282D 93AE 45EC 985F 804673983030

Të ngjashme