Einxhel sapo i kërkoi Dagz dhuratën e parë (ndoshta për Shën Valentin)

11 muaj më parë

 

Ata janë një nga çiftet më të përfolur të momentit. E kemi fjalën për Einxhel Shkirën dhe Dj Dagz.
Përveçse ditët e fundit Einxhel ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike për mungesën e partnerit të saj, sot shohim që i ka bërë kërkesën e saj të parë partnerit të saj.

Einxhel i ka rikujtuar Dagzit se ai duhet t’i bëjë një këngë sic ja ka premtuar kur ishin të dy konkurrentë brenda shtëpisë së Big Brother.

Kështu që zemra tani që ti je jashtë, bashkë me PM dhe Yll Limanin, më bëj një super beat dhe super tekst për të dashurën tënde ëngjëllore dhe inteligjente dhe të fortë”, ka thënë Einxhel…

Urojmë që Dagz ta mbajë premtimin!!!

https://www.instagram.com/tv/CY9fLVVhdTX/?utm_medium=share_sheet

Të ngjashme