Einxhel rikthehet ne BB VIP, ja si e presin banoret!

6 muaj më parë

Einxhel sapo eshte rikthyer ne shtepine e Bb VIP pas operacionit qe kreu diten e djeshme. Ajo duket ne gjendje te mire ndonse normalisht duhet te jete ne mbikqyrje.

Sapo ka hyre ne shtepi banoret e kane pritur me brohorima dhe jane afruar ta takojne te gjithe. Ndonse ajo ka kerkuar mos ta prekin dhe ka kerkuar te shtrihet.

Iliri ka bere nje batute ku i ka thene: sa shpejt erdhe kishe hall se do iknim!

https://www.instagram.com/tv/CZUHYBxBZ8C/?utm_medium=copy_link

Të ngjashme