Kryefjala Logo

Einxhel merr dhuratën e veçantë nga kunata: “Ti lëviz male!”

29 Mars, 2022 | 3:20 pm

Einxhel ka rrëfyer se ka marrëdhënie shumë të mirë me motrën e Dagz, Aurorën. Madje edhe postimet në rrjet e tregojnë këtë gjë ndonse Einxhel shprehet se e sheh si shoqe.

Së fundmi, Aurora i ka bërë një surprizë Einxhel, ajo i ka dërguar një buqetë me lule ku përbri shkruan: “Ti lëviz male! Për ty Einxhel”. Ndërkohë që kjo e fundit e ka bërë tag dhe shprehet se është më e bukura.

Einxhel dhe Dagz janë një ndër çiftet e Bb Vip që janë mbështetur nga publiku dhe duket se lidhja e tyre është zyrtarizuar tani më që kanë takuar edhe familjet përkatëse.

E23D2F22 4F58 48FD 8429 06E7CD42E91B

Të ngjashme