Friday, January 21, 2022

Latest Posts

Einxhel e penduar per puthjen me Dagz:”Isha e pire dhe e lodhur”

Puthja midis Einxhelit dhe Dagzit erdhi ne nje moment ku nga marredhenia e tyre nuk po kuptohej me asgje.

Puthja erdhi naten e Prime per Vitin e Ri dhe te gjithe menduam se nje lidhje dukej ne horizont,por nga biseda qe Einxhel ka bere me Beniaden duket se horizonti i Einxhelit per Dagzin eshte shuume larg.

“Isha e pire dhe e lodhur dhe nuk e di cfare ndodhi qe erdhi situata deri tek puthja” u shpreh Einxhel.

Sa do ti pelqeje Dagzit kjo gje?

Me siguri shume me pak se puthja.

Latest Posts

Don't Miss