Kryefjala Logo

Einxhel e ironizoi, i kundërpërgjigjet Armina Mevlani!

2 vite më parë

Ndonse ka filluar një debat virtual mes Einxhel Shkirës dhe armina Mevlanit. Fillimisht ishte Armina ajo që foton e Einxhelit teksa ishte në Big Brother e futi posht fotove të tjera e u shpreh se nuk I pëlqen. E ftuar në “Goca dhe Gra” javën e kaluar, Einxhel u shpreh e indinjuar për këtë fakt madje ka bërë edhe batutë se ishte në vend të saj.

Por nuk ka mbaruar këtu, mbrëmjen e sotme në “Goca dhe Gra”, Dalina ka pyetur Arminën nëse kishte diçka për të thënë për të dhe ajo ka thënë se mes tyre nuk ka asjë personale, madje kanë punuar bashkë. Armina vet nuk e kupton psë është bërë kaq e madhe kur thjesht ka shprehur një mendim për të brënda BB VIP.

Ndonse më tej Armina ka sqaruar se nuk ka asgjë mes vajzave, sidomos nga ana e saj. E pra le të themi që u zgjidh e ky muhabet.

Të ngjashme