Friday, January 21, 2022

Latest Posts

Einxhel dhe Dagz shkembejne puthjen e pare!

Mbremjen e djeshme Einxhel eshte merzitur pasi nuk ka kuptuar arsyen se pse Dagz nuk ka lejuar motren e tij te flase per te.

E ndonse sot ne mengjes teksa Einxhel ishte ne gjume Dagz eshte afruar ku dhe i ka dhene puthjen e pare.

Mesa duket tani me sapo u krijua cifti i trete ne BB VIP!

Latest Posts

Don't Miss