Einxhel dhe Dagz postojne foton e pare nga shtrati!

3 muaj më parë

Mbremjen e djeshme ka perfunduar spektakli i Big Brother VIP por sigurisht interesi per banoret eshte ende i madh.

Pak me pare Einxhel ka publikuar foton e pare me Dagz pas daljes nga BB VIP teksa ndodhen te dy ne shtrat.

Dagz dhe Einxhel nje nder ciftet qe u komentuan mjaft ne shtepine e BB VIP dhe jo vetem.

Të ngjashme