Thursday, January 20, 2022

Latest Posts

Einxhel dhe Dagz kalojne naten ne suite mes puthjesh e perqafimesh

Tashme prej pak ditesh Einxhel dhe Dagz kane qene shume te afert me njeri tjetrin. Fillimisht Einxhel nuk ka pranuar qe te shkonte ne suite me te por mesa duket ka ndryshuar mendje.

Mbremjen e djeshme ata kane shijuar suiten te dy mes puthjesh e perqafimesh. Por jane ende ne dileme nese jane cift apo jo.

Edhe ne ne dileme jemi keshtu qe presim!

Latest Posts

Don't Miss