Einxhel dhe Dagz, Fjoralba Ponari jep mendimin e saj per Dagz

7 muaj më parë

Lidhja Dagz Einxhel eshte komentuar tej mase brenda dhe jashte shtepise. Por sigurisht qe nje mendim i rendesishem eshte dhe ai i te afermve te tyre.

Se fundmi Fjoralba Ponari ka bere nje pyetesor ne Instagram ku nuk kane munguar as pyetjet per ta.

Ndjekesit e kane pyetur nese ajo eshte takuar me Dagz dhe cfare mendon.

U takuam. Sapo la garën, para se të nisej për Prishtinë. Djalë i zgjuar dhe me këmbë në tokë”, u përgjigj moderatorja e “Top Channel”.

Të ngjashme