Friday, January 21, 2022

Latest Posts

Einxhel- Dagz: Me nxorren ne nominim sa u mora me ty!

Nominimi i djeshem duket se ka trazuar frikshem ujrat ne BB VIP.

Einxhel dhe Dagz kane diskutuar gjate per kete gje, ku kjo e fundit i ka thene se e nxorren ne nominim sapo filloj te merrej me te.

Nderkohe ne anen tjeter shihet qarte frika e Dagz se mos do te dale nga shtepia. Gjithesesi asnjehere nuk i dihet kjo mbetet per tu pare…

Latest Posts

Don't Miss