Kryefjala Logo

Eh dashuria! Fifi ndërmerr një hap të madh dhe “fajtor” është Adisi!

26 Prill, 2022 | 4:40 pm

Shumë çifte motivohen duke bërë palestër së bashku dhe një ndër ta është edhe çifti më i ri i showbiz-it, Fifi dhe Adisi.

Ka qenë këngëtarja e hitit “Diell” ajo që ka postuar në Instagram një video ku shihen të dy teksa ushtrojnë së bashku me trajneren e tyre personale.

5642C3E2 1EB3 4708 9C1C 5A1F32E3D899 1CF2C2E2 D2CF 4C9F 9D21 B9CE381EFCB5

“Ti je kurajoja ime”, ka shkruar Fifi e cila duket me e motivuar se kurrë. Ndërsa sa i takon muzikës këto ditë pritet të dalë edhe kënga e saj e re “Pikturë”, që vjen në bashkëpunim me reperin, Gent Fatali.

Të ngjashme