Kryefjala Logo

Egli ka një përgjigje për deklaratën e Lorencit…

6 muaj më parë

Lorenc Hasrama ka folur për herë të parë për ndarjen e Olsi Bylykut dhe Egli Takos. Madje ai tregoi se Olsi ka filluar të pi pak këto kohë. Dhe duket se e menjëhershme ka qenë përgjigjia e Eglit.
Ajo vetëm pak minuta më parë ka postuar një foto me mbishkrimin “Hihi” ku ose i bëhet qejfi që Olsi ka filluar pijen, ose i vjen për të qeshur që Lorenci ka vendosur të flas në emër të të dyve.
Nuk e dimë si do të vijojë tanimë karriera e Eglit, por në dasmën e Kleas dhe Elgitit ajo nuk ishte e pranishme.

IMG 2702

Të ngjashme