Kryefjala Logo

Egla Ceno reagon pas fitores: Jam ende pa fjalë…

26 Maj, 2024 | 7:21 pm

Mbrëmjen e djeshme aktorja Egla Ceno është shpallur fituese e BB VIP 3 përball Jul Dedës. Ditën e sotme, aktorja ka publikuar foto në Instagram dhe përbri shkruan;

“Jam ende pa fjalë. Por jam thellësisht mirenjohese për publikun që me deshi e më pranoi me gjithe ngjyrat e mia dhe sigurisht per @topchannelalbania që me dha mundesine të isha pjese e kësaj eksperience te jashtēzakonshme. Do shihemi shume shpejt!”

5E5DC24F 4F1D 49B7 BD55 AAC5D929A43F

Të ngjashme