Kryefjala Logo

Egla Ceno bën ndryshimin e parë pas fitores së BBVA3

11 Qershor, 2024 | 10:29 am

Fituesja e BBVA3,Egla Ceno ka bërë ndryshimin e parë pas fitores prej 100.000€ dhe në këtë sezon vere.

Nga brune me fije bionde, ajo i ka lyer flokët e saj në ngjyrë të kuqe.

Përmes një postimi në Instagram, Egla e ka ndarë “look-un” e ri me ndjekësit e saj.

“Më shkojnë apo jo?”– ka shkruar Egla krahas videos, ku tregon flokët, ndërsa postimi i saj u pëlqye nga një numër i madh ndjekësish.

IMG 3076

Të ngjashme