Efit i ndodh e papritura me Instagramin!

6 muaj më parë

Efi ka qenë në qendër të vëmendjes pas debatit me Luizin dhe Kiarën. Por duket se fansa të dyshes kanë tentuar ti mbyllin Instagramin.

Miqtë e Efit kanë publikuar një story ku tregojnë se u është dashur të bëjë profilin privat pas sulmeve të shumta për marrjen por edhe blerjen e followersave fake.

Duket se Efi nuk po kalon aspak ditë të mira brenda shtëpisë së BB por as jashtë.

552CB24C CC14 4231 A473 2C739602165C

Të ngjashme