Kryefjala Logo

Efi tregon pse nuk pranoi të ishte krah Luizit dhe Oltës…

26 Shtator, 2023 | 10:33 am

E ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, ish-finalistja e Big Brother Vip Albania, Efi Dhedhes tha se i është bërë një ofertë për të luajtur një rol në filmin “Në kuadër të dashurisë”, por që ajo e ka refuzuar për një arsye të veçantë.

“Më ka ardhur por nuk më tërheqin shumë. Nuk dua thjesht të futem dhe kaq. Dua që vërtet të më pëlqejë dicka që ta bëj”, u shpreh Efi, duke shtuar se dëshiron që pjesëmarrja e saj të jetë domethënëse.Më erdhi një propozim por që absolutisht që nuk e pranova pasi ishte një gjë shumë e vogël, pra një rol i parëndësishëm”, tregoi më tej Efi.

Të ngjashme