Kryefjala Logo

Efi thyen rregullin e para duke futur një ‘Dildo’ në shtëpi

12 Janar, 2023 | 9:37 pm

Në një bisedë në oborr midis Teas,Efit dhe Enit,banorët kanë rrëfyer eksperiencat e tyre të mëparshme në programe.

Tea ka pyetur Efin për “Kepin e Tundimeve” dhe Efi ka treguar se doli prej andej pa asnje çmim pasi ishte e para që shkeli rregulloren.

Ajo ka treguar se kishte futur një dildo në shtëpi dhe kjo gjë sigurisht e penalizoi.
Efi tha se ishte për shaka por produksioni mesa duket nuk paska qeshur..

Të ngjashme