Kryefjala Logo

Efi shfaqet me barkun e rrumbullakosur:Ish-banorja në pritje të ëmbël?

1 Dhjetor, 2023 | 9:10 am

Në një video të postuar nga vetë Efi,fustani i saj i ngushtë pas trupit i tregon barkun të rrumbullakosur.Duke qënë se vetë ajo ka thënë se është në një lidhje,mendja të shpie të mendosh se është në pritje të ëmbël.

Ndjekësit kanë filluar ta bombardojnë chatin e saj duke e pyetur dhe kjo situatë ka nxitur Efin të reagojë me një video ku thotë:”S’guxon robi të vë ‘içik’ bark. Direkt, je shtatzënë? Jo nuk jam shtatzënë, kam vënë bark edhe e dua barkun tim.”

Në fakt me këto periudha festash që ndodhen pas dere,të gjithë jemi pak “shtatëzanë” nga ushqimi.

Të ngjashme