Efi reagon për herë të parë pas përfundimit të BB dhe ka dy fjalë për Luizin dhe Kiarën!

5 muaj më parë

Pas daljes nga BB VIP Efi ka reaguar nëpërmjet një postimi në Insta.

Efi ka bërë një status të gjatë, ku sigurisht nuk ka lënë pa përmendur Kiarën e Luizin.

Efi ka shkruar se ky Big Brother i përket atyre të dyve, Kiarës dhe Luizit, për emocionet e dhuruara, teksa iu uron jetë të lumtur bashkë.

Ajo ka përmendur edhe Kristin dhe Dean, ku për këtë të fundit ka shkruar fjalët më të mira, ndonëse në lojë ishin dy rivale të ashpra.

4D0A9C54 65D2 428B 98F7 3E7AF1D1EFDA

Të ngjashme