Kryefjala Logo

Efi në krizë me marrëdhënien e saj: Ma ke bo mirë!

7 muaj më parë

Mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e BB VIP është realizuar një koncert. Efi ka kënduar këngën “Tradofilat”, të Elvana Gjatës.

Teksa ka mbaruar performancën ajo tha: Ma ke bo mirë, është pjesa ime e preferuar. Por mos ndoshta është një mesazh për të dashurin që ka lënë jashtë?

Apo e ka patur kunjë me Luizin dhe Kiarën, gjithësesi Efi nuk e ka përmendur këtë herë aspak të dashurin e saj.

Të ngjashme